Згода на обробку персональних даних
Я, Користувач сайту www.autotrans.lg.ua, даю свою згоду на обробку у Агента з продажу квитків ФОП Купавка С.Б. моїх персональних даних, у тому числі, але не обмежуючись: контактні дані (ім'я, прізвище, номер телефону, адреса електронної пошти), паспортні дані, дані профілю, ім'я користувача та пароль, відомості про покупки та дії, що здійснюються на сайті, дані IP адреси, браузера, операційної системи, зокрема мобільного телефону.
Я даю згоду на використання персональних даних з метою надання послуг з продажу/бронювання квитка, здійснення пасажирського перевезення, сервісного обслуговування, а також обробки додаткових запитів, інформування мене або 3-х осіб про зміни в послугах, розсилання рекламних повідомлень, передачу даних, у тому числі, і транскордонну з метою надання мені необхідних послуг, проведення маркетингових досліджень та зберігання даних про їх результати.
Ця згода надається мною на здійснення дій щодо моїх персональних даних, а також персональних даних третіх осіб, якими я володію на законних підставах і на користь яких дію користуючись сервісом Агента, включаючи, але не обмежуючись: збирання, систематизацію, накопичення, зберігання , уточнення (оновлення, зміна), використання, передачу третім особам для здійснення дій щодо обміну інформацією, знеособлення, блокування персональних даних, а також здійснення будь-яких інших необхідних дій.
Я несу відповідальність за відомості, надані Агентом з продажу квитків ФОП Купавка С.Б. на Сайті у загальнодоступній формі.
Я даю згоду Агенту з продажу квитків ФОП Купавка С.Б. на запис телефонних розмов при зверненні з будь-якого питання до Центру сервісного обслуговування, при цьому Агент з продажу квитків ФОП Купавка С.Б. зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої під час телефонних переговорів, та/або передавати її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.
Я даю згоду на отримання від Агента з продажу квитків ФОП Купавка С.Б. транзакційно-тригерних повідомлень інформаційних повідомлень, а також новинних та маркетингових повідомлень. Частота повідомлень залежить від факторів та дій. У той же час Агент із продажу квитків ФОП Купавка С.Б. бере на себе зобов'язання здійснити розумні зусилля, щоб ви не отримували надмірну кількість розсилок.
Я поінформований, що Агент із продажу квитків ФОП Купавка С.Б. гарантує обробку моїх персональних даних відповідно до чинного законодавства як неавтоматизованим, так і автоматизованим способом.
Термін зберігання тих чи інших персональних даних не перевищує термін, необхідний для їх обробки, визначений тими іншими правовими нормами.
Кожному номеру телефону, який вніс Користувач при оформленні бронювання та/або купівлі пасажирських перевезень присвоюється ID - НОМЕР, що є набором символів, за допомогою яких можна ідентифікувати користувача в системі бронювання, з метою ефективної обробки замовлень (історія замовлень) та звернень у систему користувача. ID - номер може бути переданий третій стороні без узгодження з Користувачем (наприклад, у Google Analytics з метою ідентифікації користувача, відвідує сайт з різних пристроїв). Користувач має право відмовитися від присвоєння йому ID-номеру, для цього необхідно надіслати заявку на e-mail: officelat7@gmail.com
Ця згода може бути відкликана будь-якої миті за моєю заявою.
lisavtotrans2007@ukr.net