Умови повернення квитка
У разі повернення квитка на автобус міжнародного сполучення у термін понад одну добу до його відправлення, передбаченого розкладом руху, пасажиру повертається сплачена сума, крім плати за продаж квитків та збору за попередній продаж квитків.
У разі повернення квитка на автобус міжнародного сполучення у строк за 2 години або менше ніж за добу до його відправлення особі повертається сплачена сума, крім плати за продаж квитків, збору за попередній продаж квитків та 10 відсотків вартості проїзду.
У разі повернення квитка на вказаний автобус пізніше ніж за 2 години, але не менше ніж за 10 хвилин до відправлення автобуса, передбаченого розкладом руху, пасажиру повертається сплачена сума, крім плати за продаж квитків, збору за попередній продаж квитків та 20 відсотків вартості проїзду.
У разі повернення квитка пізніше ніж за 10 хвилин до відправлення автобуса, а також протягом трьох годин з моменту його відправлення особі повертається сплачена сума, крім плати за продаж квитків, збору за попередній продаж квитків та 30 відсотків вартості проїзду.
У разі купівлі квитка на сайті компанії або через мобільний додаток необхідно заповнити анкету на повернення квитка з додатком необхідних документів на сайті autotrans.lg.ua
Повернення грошей за невикористаний проїзний документ здійснюється на розрахунковий рахунок, з якого здійснювалася оплата документа, у строки, встановлені правилами платіжних систем та законодавством.
Комісія, що стягується платіжною системою при здійсненні купівлі квитанції поверненню не підлягає.
lisavtotrans2007@ukr.net